درباره ما

درباه ما :

آغاز کار ما از سال ۱۳۸۴ شروع و تا به اینجا سعی کردیم بهترین خدمات را ارئه دهیم حال اینکه بسیاری در همان زمان شروع به کپی برداری و خرید مجموعه های این فروشگاه کردند و انتشار نا به حق  و نا به جای آنها در فضا مجازی و فروش کتب نسخه های الکترونیک کردند , که بعد از گذشت چند سال آثاری از آنها نمانده و به تازگی دوباره تعداد انگشت شماری شروع به اینکار کرده اند عزیزان با کمی تفاوت کوچک تشخیص خواهید داد که کاملا شیوه ما روش فروش و حتی نوع برگه ها سایر مشخصه های فروشگا کتاب کهن را با همان ادبیات کپی کرده اند .

متاسفانه در ایران این نوع اخلاق وجود دارد که اشخاص این چنینی نه تنها درآمد قابل توجهی از کپی برداری کسب نمی کنند بلکه فقط موجب آسیب رساندن به انتشار دهندگان واقعی میشوند همچون تولید کنندگان داخلی که از نفس افتاده به دلیل واسطه ها و دلال ها کار چنین کپی بردارانی نیز چنین است .

تنها راه مقابله و حمایت از طرف شما خریداران و مشتریان ما این است که در برخورد با این گونه وبسایت ها آگاه باشید .

ضمن هزینه های بسیار و چنیدین میلیونی جهت جمع آوری کتب به صورت الکترونیک و تهیه اصل کتابها مورد کم لطفی قرار گرفته ایم بعد از گذشته چند سال چندین وب سایت به تازگی راه اندازه شده اند که خود را صاحب این کتب دانسته در حالی که هیچ مدرکی ندارند متاسفانه به دلیل اینکه این مجموعه بر روی کتب هیچ گونه آرم و لوگویی قرار نداده بود آن هم به دلیل حفظ کیفیت و محتوا این آثار بود . اکثر کتب منتشر شده و برخی سود جویان لوگو و آدرس وبسایت خود را در فایل های pdf قرار دادند تا به این روش خود را صاحب امتیاز این کتب نشان دهند .

این مجموعه به یاری خدا در طی این چند سال با سفر به کشور های عربی و خرید نسخه های کمیاب و طی سفر ها و هزینه ها و زمان بسیار کتبی ارزشمند را جمع آوری کرده که در اختیار شما عزیزان هم به صورت فیزیک و هم بصورت الکترونیک قرار میدهد .

باشد که خداوند از ما راضی و خوشنود شود , و این عزیزان کپی بردار دست از کار های بی شمارنه خود برداند یا حق و نگهدار شما باشد .

در این حال فروشگاه کتاب کهن ضمن اشتغالزایی برای تعدادی از جوانان و عزیزان در جهت امور ارسال بسته بندی بازاریابی و اسکن کتب جمع آوری, نویسندگی و همینطور همکاری با تعدادی از اساتید بزرگ در این علوم همکاری کرده و این باعث افتخار ماست که همچنان ایستاده ایم .

کپی تصویر ممنوع

طراحی سایت
پشتیبانی طراح سایت توسط آقای برنده